Mūsų buhalterinės kompanijos misija yra finansinis švietimas, žinių pasidalinimas ir visapusiškas verslo bei asmeninis augimas. Mes padedame savo klientams išspręsti sudėtingus finansinius klausimus bei panaikinti tūkstantines HMRC baudas. Tai, kas kitoms paslaugų kompanijoms atrodo nepaprastai sudėtinga, yra mūsų stiprioji pusė.

Mus žavi pinigų elgesio psichologija ir pinigų srauto sąmoningi sprendimai.

Mūsų klientai sutaupė daugiau kaip 3 milijonus mokesčių Anglijoje ir sėkmingai atsisveikino su daugiau kaip 3 milijonais HMRC baudų. Mes taip pat įgyvendiname nestandartinius sprendimus, kurie padeda optimizuoti kompanijos procesus ir nuolat stebime pinigų srautą, kad užtikrintume rezultatus.

Jūsų idėjos, Jūsų tikslai, Jūsų vizija.
Mūsų žinios ir patirtis.

Mūsų vertybės

Atsakomybė

Gebame prisiimti atsakomybę už tai, ką darome arba nedarome. Tai apima ir tai, kokia įtaka turima aplinkai ir žmonėms. Priimame teisingus sprendimus ir prisiimame atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus, net jei jie yra sunkūs arba nepopuliarūs. Tai yra svarbu siekiant sukurti saugią, teisingą ir produktyvią aplinką bendruomenėje.

Bendradarbiavimas

Tai darbas kartu su klientu, kad pasiekti bendrą tikslą. Tai reiškia, kad kiekvienas narys turi aktyviai dalyvauti komunikacijoje. Gebame klausytis kitų nuomonių, suprasti jų perspektyvą ir kartu su jais spręsti klausimus. Susitvarkome su konfliktais ir randame bendrus sprendimus.

Efektyvumas

Pasiekiame norimą rezultatą su minimaliais ištekliais ir pastangomis. Efektyvumas padeda užtikrinti, kad būtų pagerinta veiklos kokybė.

Laiko, finansinis, resursų, kokybės, inovatyvumo efektyvumas svarbus bet kurio proceso ar veiksmo tobulinimui.

Patikimumas

Atliekame numatytus veiksmus ar užduotis numatytu laiku ir būdu, be klaidų ar sutrikimų. Nors retų klaidų pasitaiko, atsakingai sprendžiame jas. Esame pasiekiami, oficialūs ir profesionalūs.

Sąžiningumas

Elgiamės sąžiningai, teisingai ir pagal moralinius principus, įskaitant atvirai, nuoširdžiai ir su pagarba. Mes vienodai sąžiningai elgiamės su klientais, savo darbuotojais, partneriais ir visuomene, laikomės teisinių ir etinių standartų, bei visada siekiame teisingumo.

Valentina White

Valentina White

CFO

Pinigų terapeutė, mentorė, autorė, švietėja. Labdaros fondo “Šiaurinė Žvaigždė” įkūrėja. Studijavo buhalteriją, pinigų energijos dėsnius, pinigų traumą, pinigų elgesio psichologiją. Žmona, dviejų katinų ir savo klientų mama. Ramybę atranda namuose ir prie vandens.
Daugiau: https://www.valentinawhite.lt/

Viktorija Vandenė

Viktorija Vandenė

Klientų specialistė

Klientų aptarnavimo ir komunikacijos virtuozė. Kilusi iš Šiaulių, kur gyvena su savo 3 labradoro šunimis, vyru ir dviem vaikais. Dirbo didelėje korporacijoje 8 metus. Pervargo. Nuotolinis darbas yra jos svajonių išsipildymas. Jėgas atgauna kalnuose ir kaimo sodyboje.

Mira Ming-Na

Mira Ming-Na

Buhalterė

25 metų patirtį turinti apskaitininkė. Mėgsta tvarką ir aiškumą dokumentuose.  30 metų nugyvenusi Anglijoje, širdies vedama grįžo į gimtinę. Dabar su pasimėgavimu dirba iš namų ir turi laiko rūpintis anūkais. Jos atgaiva yra kokybiškas laikas su žmonėmis.

Jegor Menkov

Jegor Menkov

Marketingo vadovas

E-rinkodaros ir WEB programavimo sprendimų meistras. Orientuotas į įmonių vadovus, siekiančius įgyti konkurencinį pranašumą naujoviškų WEB sprendimų dėka. Trokšta naujų žinių ir geriau suprasti ne tik klientus, bet ir pasaulį. Balansą randa knygose, paskaitose ir dokumentiniuose filmuose apie svarbiausius socialinius ir istorinius įvykius.

Chilly Yanyama

Chilly Yanyama

Pūkų vadybininkas

Certifikuotas murkimo čempionas.
Tik jo dėka visi kompanijos procesai vyksta aplinkoje be streso. Nei vienas rimtas klausimas nepraeina be jo patvirtinimo. Geriausiai ir greičiausiai jėgas atstato saulės spinduliuose, meditacinėje būsenoje.

Mūsų Youtube kanalas

Mūsų tikslas – suteikti naudingus bei svarbius finansinius patarimus lietuviams Jungtinėje Karalystėje.